Ajankohtaista

Wellstar- liiketoimintaesittelyt:

Ma Helsinki + Pori
Ti Turku
Ke Tampere
To Göteborg
Pe Tukholma


Kysy lisää: mia@pysykunnossa.fi

Yhteystiedot

Pysy kunnossa VIVO
Nukarintie 125 B
05450 Nukari

Mia Ruotsalainen
mia@pysykunnossa.fi
+358 40 593 7407

y-1885726-4

Käy kokeilemassa BEMER-terapiaa allaolevissa hoitoloissa tai vuokraa/osta omasi meiltä

HELSINKI:

Herttoniemen Fysikaalinen Hoitolaitos Ay, Niittajankatu 1, 00810 Helsinki

Inari Degener p.0400-880 022 fysioterapia@hfh.fi. www.hfh.fi

Hyvinvoinnin hoitokeskus Vigor's, Intiankatu 25, 00560 Helsinki
Tiia Mellin p.045-6525404 tiia@vigors.fi www.vigors.fi

Pasilan Fysioterapia Oy, Opastinsilta 10 D, 00520 Helsinki p.09-143 742 http://www.pasilanfysioterapia.fi/ 

TK Body Balance, Kaj Franckinkatu 1A(2krs.), Arabianranta, Helsinki
Tea Kukkonen p.044-3100944 posti@tkbodybalance.fi

HYVINKÄÄ:

Kaneliina, Karlbergintie 1, 05720 Hyvinkää
Nina Koskela p.040-5559793 posti@kaneliina.com www.kaneliina.com

HÄMEENLINNA:

TK Body Balance, Aulangontie 35, 13210 Hämeenlinna
Tea Kukkonen p.044-3100944 posti@tkbodybalance.fi

IVALO:

Fysikaalinen hoitolaitois Nikamax, Sairaalatie 1, 99800 Ivalo
Niilo Quttorm p.0400-623 853 niilo1.quttorm@gmail.com 

JÄRVENPÄÄ: 

Formopiste Oy, Mannilantie 6, 04400 Järvenpää
Hieroja Pirkko Pakkala p.09-2715 234 www.formopiste.fi

JOENSUU:

Katriina's Spa, Tiedepuisto 3 G rakennus, Länsikatu 15. www.katriinaspa.fi sähköinen ajanvaraus.

KAUHAJOKI:

Kauhajoen Sormiset Oy, Kuusistonraitti 55, 61850 Kauhajoki
Päivi Holopainen p.050-440 2250 paivi.holopainen@pp6.inet.fi www.kauhajoensormiset.com

KAUHAVA:

Hoitola Olotila, Kauppatie 75, 62200 Kauhava. Anne-Maria Rintanen p.050-326 3066

KERAVA:

Hyppynaru Fysioterapeutti Essi Voutilainen Metsärinne 6 C 11, 04220 Kerava. p.040-765 7711 hyppynaru@gmail.com www.hyppynaru.fi

KUOPIO:

Hyvän Olon keskus Laakson Reseda
Luistelijantie 1, 70110 Kuopio, Puijonlaakso. Minna p.017-282 2992 tai 040-5669124 http://www.reseda.fi/

Hyvän Olon Salonki
Pyörönkaari 1, 70820 Kuopio, Petonen. Piia Lukkarinen p.044-3555 730 www.hyvanolonsalonki.fi

MAKKOLA:

Tekemisen Ilo, Susiseläntie 3, 58150 Makkola
Tuuli Kosonen 0400-920 498, tuuli_kosonen@hotmail.com
Hoitoa: Hevoset ja ihmiset

NURMIJÄRVI:

Nutrimia, Valkjärventie 263, Klaukkala
Miia Inkeroinen, Ravintoterapeutti
p.040-555 1515 miia.inkeroinen@nutrimia.fi

Pysy kunnossa VIVO, Kalliolan klinikka, Vantalantie 86, 05450 Nukari
Ajanvarauksella: p.040 5937 407 mia.ruotsalainen@bemer.fi

PORI:

Hyvinvointicenter, Valtakatu 4A, 28100 Pori
Riitta Riihimaa p.044-564 0580 riitta.riihimaa@hyvinvointicenter.fi
www.hyvinvointicenter.fi

PUNKALAIDUN:

Kauneus- ja jalkahoitola Anne, Pihlajatie 1 B 2, 31900 Punkalaidun
Anne Viitasaari p.040-820 2565 anne_viitasaari61@luukku.com

SIPOO:

Nikkilän Fysikaalinen hoitolaitos, Iso Kylätie 28B, 04130 Sipoo
Fysioterapeutti/Osteopaatti Mervi Siikasaari p.09-2392 670 mervi.siikasaari@kolumbus.fi www.kolumbus.fi/mervi.siikasaari/

SODANKYLÄ:

Sodankylän Suolahuone, Hyvän olon keskus, Sodankyläntie 17, 99600 Sodankylä
Fysioterapeutti Veijo Pesonen p.0500-696 373 veijo.pesonen@pp5.inet.fi
Osteopaatti Vilppu Pesonen p. 0400-3989 40 vilppu.pesonen@pp1.inet.fi
www.sodankylansuola.fi

TAMPERE:

Amplia klinikka, Kuninkaankatu 30B, 33100 Tampere

Aukioloajat ma-pe klo 9.00–17.00 varaukset p.050-555 1747 www.amplia.fi

TURKU:

Hoitokeidas Atrium
Yliopistonkatu 27 bA 7, 20100 Turku. Heljä Laakso p.040-544 9608 heljä.laakso@hoitokeidasatrium.fi
www.hoitokeidasatrium.fi

URJALANKYLÄ:

Hoitola Voihyvin, Pihlajatie 5, 31720 Urjalankylä. Maija Leppälä p. 0400-211 944
maija.leppala@pp.inet.fi
www.hoitolavoihyvin.fi 

VANTAA:

KHK-Palvelut
Aallottarentie 4, 01420 Vantaa. Päivi Väkeväinen p.050-5917 914 paivi.vakevainen@kolumbus.fi
Hoitoa: Hevosille, koirille ja ihmisille

Let's go Center
Nuijatie 2 A, 01650 Vantaa. p.09-853 3129 www.letsgocenter.fi

PKL-Voimantie, Uomatie 11, 01600 Vantaa Timo Salmi p.050-3740 888  timo.salmi@pkl-voimantie.net http://pkl-voimantie.net/

TALLINNA

Manumente Oü
Magasini 13A-17, 10138 Estonia
Jaanus Nogene, info@loomaterapeut.com +372 522 5626

****************************************** 

Tulemme myös luoksesi esittelemään BEMER-terapialaitteita

 
lisätietoja: mia@pysykunnossa.fi tai puhelin: +358 40 593 7407